Porady przeprowadzkowe

Zamów jedno z naszych aut wraz z ekipą przeprowadzkową i ciesz się szybką i bezstresową przeprowadzką! Dyspozytor w naszej Centrali pomoże wybrać odpowiednią wielkość samochodu do Państwa potrzeb. Przy dużych przeprowadzkach, możemy również przysłać do Państwa więcej samochodów transportowych i liczniejszą ekipę.

    

Cennik:

Dyspozytor w Centrali pomoże również oszacować cenę usługi. Cennik jest również dostępny w zakładce "Cennik", gdzie mogą Państwo samodzielnie sprawdzić koszt transportu. Ostateczny koszt zawsze zależy od rzeczywistych parametrów usługi - odległości, pięter i czasu pracy ekipy. Usługi ponadnormatywne są wyceniane indywidualnie. Praca w niedziele lub święta +30%.

 

Przeprowadzki kompleksowe (z pakowaniem):

Jeśli nie mają Państwo czasu samodzielnie przygotować się do przeprowadzki, można zamówić przeprowadzkę kompleksową wraz z dowiezieniem materiałów (kartony, worki, folia bąbelkowa etc.) i pakowaniem oraz rozpadkowaniem Państwa rzeczy. Nasza ekipa pomoże również z montażem i demontażem większych mebli i sprzętów gospodarstwa domowego.

 

Utylizacja:

Przy okazji przeprowadzki można poprosić ekipę przeprowadzkową o wywóz do punktu utylizacji starych mebli i zużytych sprzętów.

 

Czas oczekiwania na transport:

Na samochód typu bagażówka lub kontener z kierowcą oczekują Państwo ok. 30 minut do 1h na terenie Łodzi i okolic. Samochód z większą ilością pracowników warto zamówić z większym wyprzedzeniem, lub 1 dzień wcześniej. Samochód typu meblowóz należy zamówić 3-5 dni wcześniej.

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce kontakt. Dyspozytorzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania.

 

 

TAGI: Bagażówka Łódź, przeprowadzki Łódź, transport Łódź, przeprowadzka mieszkania, taxi bagażowe, usługi przeprowadzkowe, usługi transportowe, przeprowadzki międzymiastowe

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki © 2014 | Szablon: W3L | Wykonanie: pozycjonowanie